7 טיפים לניקיון הבית לקראת האביב וחג הפסח

ניקוי ורענון של הבית לקראת האביב וחג הפסח.

וילונות נוי ירושלים ממליצה לכם על 7 טיפים מושלמים ניקוי ורענון של הבית לקראת האביב וחג הפסח.
ניקיון בתים לקראת האביב או ניקיון בתים לקראת הפסח זאת משימה שלוקחת מאיתנו הרבה אנרגיות, מכיוון שבתים  לא נשארים נקיים לאורך זמן ובני משפחה בדרך כלל  דואגים ללכלך אותו, אנחנו צריכים לדעת כיצד ניקיון בתים יכול להיעשות  באופן מקצועי ויעיל יותר.

וילונות נוי ירושלים ממליצה לכם על 7 טיפים מושלמים לקראת חג האביב

1. אבק ולכלוך תמיד נופלים למטה, ולכן ניקוי בתים עם מספר קומות צריך להתחיל מהמקום הגבוה ביותר בבית. אם ננקה את הבית בדרך הפוכה, כלומר מלמטה למעלה, אנחנו נגרום ללכלוך ולאבק שבמקומות הגבוהים ליפול למקומות הנמוכים שכבר סיימנו לנקות שם.

2. אין צורך לנקות את הבית כל יום, טוב יותר לחלק את הניקוי של הבית במשך השבוע, ניקוי בתים בדרך זאת פחות משעמם וגוזל מאיתנו פחות זמן, לדוגמה בית עם 4 חדרים אפשר לחלק חדר לכל יום בשבוע ואת יתר הבית ביום החמישי.

3. תלבש כפפות מגינות, ישנם חומרי ניקוי שיכולים להזיק לעור שלך וישנם חומרי ניקוי שגורמים לעור להתקמט. מומלץ מאד להשתמש בכפפות גומי בשביל ניקוי רטוב (עם חומרי ניקוי) ובכפפות כותנה בשביל ניקוי יבש, הן עוזרות בניקוי האבק.

4. תמנע מלכלוך להיכנס לביתך, רוב הזמן שגוזלת המלאכה של ניקוי בתים הוא בעיקר בניקוי לכלוך שמגיע מבחוץ, לכן תקפיד שלא ייכנס לביתך שום לכלוך. תתקין מנעול אוויר, הוא יכול למנוע מהרבה מאד לכלוך מלהיכנס לביתך (מנעול אוויר הינו מכשיר המוציא אוויר בחוזקה ומותקן במשקוף הדלת של הכניסה לבית או לעסק).

11219669 814180091964173 3022464740246928036 n

5. תקציב לעצמך זמן קבוע בכל יום לניקוי הבית, ניקוי בתים יכול להימשך זמן רב כאשר לא שמים לב לשעון, והרבה מהזמן הזה ניתן לחסוך, תהיה קפדן בעניין הזמן, כאשר אתה ניגש לנקות את הבית תקציב זמן מסוים ואם אינך עומד בזמן הזה תפסיק לנקות וזה יזרז אותך בפעם הבאה לנקות את הבית מהר יותר ולחסוך זמן רב.

ניקיון הבית לקראת האביב
6. תפעיל את המערכת סטריאו ותשמע מוסיקה קצבית, המוסיקה תניע אותך לנקות מהר יותר. אפילו במפעלים הנהיגו את הטכניקה הזאת לשמוע מוסיקה בזמן העבודה ובאמת אחוזי התפוקה הזניקו בעשרות מונים. הטכניקה הזאת של לשמוע מוסיקה בזמן העבודה עובדת גם עם ניקוי בתים.

7. השתמש בחומרי הניקוי הטובים ביותר, עם חומרי ניקוי איכותיים ניתן לנקות מהר יותר את הבית והם חוסכים לך הרבה זמן, אל תחסוך כמה פרוטות על חומרי ניקוי זולים ובמקום זאת תבזבז זמן רב יותר בניקוי הבית.

כל אדם מכיר את ביתו, את בני ביתו ואת האמצעים העומדים לרשותו ויכול למצוא רעיונות נוספים לחסוך זמן בניקוי הבית שלו, אנחנו רק הצענו מספר הצעות שרלוונטיות לכולם.

אם אתם צרכים מישהו שיעשה זאת עבורכם הנה רשימה של נותני שירות מומלצים יחסכו לכם בזמן וישאירו לכם ראש שקט ובית מצחצח ונקי.

אזורי פעילות בארץ:
מרכז
ירושלים והסביבה
ישוב:
ירושלים
תחומי עיסוק:
ניקיון/ תחזוקה/ שמירה/ הדברה
וילונות/ שטיחים/ טפטים/ הצללה/ פרקטים

פרופסור לניקיון – נקי יותר, בריא יותר, משתלם יותר

פרופסור לניקיון – מתמחה בכל עבודות הניקיון ללקוחות פרטיים, מוסדות ומשרדים.  ניקוי ספות, נקיון בגובה, ניקוי חלונות, אחזקת מבנים אנו גאים להיות בין חברות הניקיון המומלצות ביותר בישראל ב- 2018.. דירוג הביקורת מלקוחות עלינו הוא 9.87 ניקיון ללא פשרות זה אנחנו – אנו גאים להוביל את ענף הניקיון בישראל עם מודל שיתופי בשיטה אמריקאית

צוותי הניקיון שלנו הם מהמקצועיים בענף ויש להם מוטיבציה עילאית לתת לכם את המחיר והשירות המקצועי ביותר.

שיתופי הפעולה שלנו עם חברת חן הניקיון וCLEAN2U  בתחום ניקיון הבתים והברקה, ובנוסף ועם ווילונות נוי בתחום ניקוי ותיקון ריפודים, שטיחים ווילונות – לעבודות ניקיון חלונות בגובה אנו עובדים סטרייטפיטר ניקיון בסלנפליג.

המומחיות שלנו:

ניקיון בתים, ניקיון אחרי שיפוץ  – 99.5

פוליש וליטוש מרצפות –  99.87

ניקוי שטחים וריפודים –  97.5

הכנוסו אל הבלוג של הפרופסור לניקיון – שם תמצאו מדריכים DIY כל מטרה, השוואות מחירים, מחיריון חברות ניקיון 2019, שיטות, טיפים וסרטונים…

השאר תגובה